2021 był dla nas wszystkich rokiem zmian, a pandemia wciąż wpływała na rolę, jaką technologia pełni w ułatwianiu nam wzajemnej komunikacji za pośrednictwem wideo. Google Meet miał w tym swój znaczący udział, umożliwiając przyjaciołom, rodzinom i współpracownikom z całego świata bezpieczne spotkania. 

2021 był dla nas wszystkich rokiem zmian, a pandemia wciąż wpływała na rolę, jaką technologia pełni w ułatwianiu nam wzajemnej komunikacji za pośrednictwem wideo. Google Meet miał w tym swój znaczący udział, umożliwiając przyjaciołom, rodzinom i współpracownikom z całego świata bezpieczne spotkania. 


Jak widać w ostatnim globalnym badaniu Economist Impact (październik 2021), praca hybrydowa stała się standardem dla wielu osób, co tylko podkreśla potrzebę przeprowadzania jakościowych spotkań wideo w najbliższej przyszłości. Badanie to wykazało również, że w trakcie pandemii brak fizycznego kontaktu wzmocnił poczucie odseparowania. Dlatego w tym roku intensywnie pracowaliśmy, aby zaoferować możliwości bardziej “ludzkiego” utrzymywania kontaktów - dzięki rozwiązaniu, które zostało zaprojektowane jako elastyczne, inkluzywne i bezpieczne. 


Oto wprowadzone w tym roku funkcje Google Meet, które w największym stopniu pomagają sprostać nowym wyzwaniom hybrydowej pracy, nauki i życia.





Przyszłość pracy jest jeszcze bardziej elastyczna 


Ponieważ tak wiele osób pracowało w tym roku z domu, a inni przeprowadzali się w różne nowe miejsca, zapewniliśmy większą elastyczność, by wspierać pracę z dowolnego miejsca. Wprowadziliśmy nowe funkcje, które pomagają łatwo dołączać do spotkań lub być ich organizatorami z dowolnego urządzenia. 

  • Nowy, intuicyjny interfejs pozwala uczestnikom na szybkie rozpoczęcie spotkania, wyświetlanie do 49 osób jednocześnie oraz ukrycie autopodglądu w celu zmniejszenia zjawiska, jakim jest zmęczenie spotkaniami. 
  • Samodzielna, progresywna aplikacja internetowa i zaktualizowane aplikacje mobilne umożliwiają dołączenie do spotkania z dowolnego urządzenia, niezależnie od tego, czy pracujesz z komputera stacjonarnego, czy dołączasz do spotkania z telefonu podczas spaceru. 
  • Niedawno zwiększone rozmiary spotkań do 500 uczestników w wybranych planach Education, Business i Enterprise pomagają zapewnić miejsce na spotkaniu każdemu, kto został na nie zaproszony. 
  • Raporty obecności, które pozwalają odnotowywać liczbę uczestników, niezależnie od tego, czy są to spotkania w firmie, na zajęciach szkolnych czy hobbystycznych warsztatach

Nowy, intuicyjny interfejs pozwala ukryć Twój kafelek wideo, aby zmniejszyć zmęczenie spotkaniami


Spotkania dające większą szansę na zaangażowanie


Gdy ludzie wrócili do pracy, wiele organizacji musiało zapewnić sposób odbywania spotkań, który pozwala się w równym stopniu zaangażować zarówno osobom będącym w biurze, jak i łączącym się zdalnie. Aby sprostać temu wyzwaniu, zainwestowaliśmy w nowy sprzęt i funkcje Google Meet, które pomagają w zapewnieniu tych doświadczeń. 

  • Tryb towarzyszący, który zadebiutował w styczniu, umożliwia dołączenie do spotkania z sali konferencyjnej na urządzeniu osobistym i aktywne uczestniczenie w czatach, ankietach czy Q&A, przy jednoczesnym wykorzystaniu dźwięku i obrazu z sali. 
  • Nowe urządzenia wideokonferencyjne Google Meet Series One typu all-in-one, Series One Desk 27 i Board 65 oraz rozwiązania Rally Bar i Rally Bar Mini firmy Logitech pomagają przekształcić niemal każdą przestrzeń w centrum współpracy wideo. 
  • Niedawno wprowadzona interoperacyjność między urządzeniami Cisco Webex i Google Meet umożliwia poszerzenie sieci połączeń i korzystanie z wielu platform. 
  • Organizacje mogą również w większym stopniu wykorzystać posiadane urządzenia Google Meet, np. jako wyświetlacze do prezentowania ogłoszeń w miejscu pracy, gdy nie są używane w danym momencie do wideokonferencji.
Series One Desk 27 to dotykowe urządzenie wideokonferencyjne typu all-in-one dla biura lub biura domowego

Wspieranie równości we wspólnej pracy 


Aby spotkania były bardziej równościowe i inkluzywne, chcemy by wszyscy członkowie zespołu czuli się zauważeni i słuchani oraz mieli możliwość angażowania się i uczestniczenia niezależnie od miejsca połączenia, poziomu doświadczenia w prowadzeniu spotkań wideo czy języka, którym się posługują.
  • Nowe wirtualne tła, automatyczna regulacja światła i redukcja szumów pomagają skupić się na rozmówcach i sprawiają, że uczestnicy są widoczni i słyszalni, niezależnie od tego, czy łączą się z biura, kawiarni czy stołu w kuchni. 
  • Udoskonalenia związane z funkcją “podnieś rękę” i jej automatycznym opuszczaniem dają uczestnikom możliwość swobodnego dzielenia się opiniami, a pokoje przerwy (breakout rooms) ułatwiają zaangażowanie się w głębszą dyskusję w małej grupie. 
  • Ankiety oraz serie Q&A mogą pomóc utrzymać ciągłość tematu prezentacji, zapewniając jednocześnie zaangażowanie słuchających i udzielanie odpowiedzi na pytania. 
  • Tłumaczone napisy, które wkrótce zostaną wprowadzone, oraz obsługa napisów na żywo w wielu językach mogą pomóc uczestnikom głuchym, niedosłyszącym mówiącym w innym języku lub przebywającym w hałaśliwym miejscu, lepiej zrozumieć to, co dzieje się na spotkaniu i bardziej komfortowo w nim uczestniczyć.

Tłumaczone napisy mogą pomóc w zrozumieniu tego, co dzieje się na spotkaniu i w bardziej aktywnym uczestnictwie


Lepsza ochrona i kontrola dostępu do Twoich rozmów

Coraz więcej organizacji obsługuje spotkania korzystając z rozwiązań chmurowych, dlatego bezpieczeństwo pozostaje istotną kwestią dla decydentów IT. Aby wzmacniać bezpieczeństwo Twoich danych i rozmów, wprowadziliśmy nowe funkcje zabezpieczeń i kontroli hostingu na bazie naszej zaufanej globalnej infrastruktury. 
  • Dzięki szyfrowaniu po stronie klienta w usłudze Google Meet, które obecnie znajduje się w wersji beta, firmy mogą zarządzać kluczami szyfrowania we własnym zakresie, co pomaga spełnić wymagania dotyczące suwerenności danych i zgodności z przepisami. 
  • Organizujący i współporganizujący spotkania mogą teraz wybierać, którzy uczestnicy mogą udostępniać ekran i wysyłać wiadomości, a także wyciszać pokój, gdy mówią inni czy zakończyć połączenie dla wszystkich uczestniczących. 
  • Organizacje i osoby prywatne mogą bez obaw nagrywać spotkania i kontrolować dostęp do nagrania za pomocą usługi Dysku Google
  • Organizujący spotkania mogą teraz dotrzeć do szerszego grona odbiorców dzięki funkcji transmisji online dla maksymalnie 100 000 widzów, którą można udostępnić osobom z innych zaufanych organizacji. 
Gdy patrzę wstecz na rok 2021, jestem bardzo dumny z innowacji wprowadzonych przez nasz zespół, a co ważniejsze, z wytrwałości naszych klientów w dostosowywaniu się do nowych realiów w miejscu pracy. Dzięki wykorzystywaniu naszych rozwiązań, wraz z nowymi praktykami w miejscu pracy, mogą zmniejszać istniejące różnice i sprawiać, że praca hybrydowa będzie bardziej “ludzka”. Z zaciekawieniem myślę o tym, w jaki sposób (i gdzie) ludzie będą korzystać z Meet, aby łączyć się, tworzyć i współpracować w 2022 roku.








Co roku publikujemy listę haseł najbardziej zyskujących na popularności - te wyszukiwania pokazują, co Was zainteresowało. W tym roku sporo emocji dostarczyły sportowe wydarzenia. Hasło Euro 2020 znalazło się na pierwszym miejscu polskiego zestawienia Google - Rok w wyszukiwarce. Na globalnej liście mistrzostwa Europy uplasowały się na piątym miejscu. Na świecie wyszukiwano także hasła związane z koszykówką (NBA) czy rozgrywkami w krykieta (T20 World Cup). 


Na polskiej liście pojawiły się osoby, które odeszły: Krzysztof Krawczyk (2. miejsce) oraz Kamil Durczok (5. miejsce). W TOP 10 znajdziecie także hasła związane ze zdrowiem i szczepieniami: pacjent gov (4. miejsce) oraz loteria szczepionkowa (7. miejsce). W zestawieniu znalazły się również dwa fenomeny - serialowy i marketingowy. Koreańska produkcja Squid Game podbiła internet (6. miejsce w Polsce, 9. miejsce na liście globalnej). Niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszyły się lody Ekipy. Hasło to zamyka polskie zestawienie, ale także otwiera inne. Gdzie można kupić lody Ekipy? - to pytanie na pierwszym miejscu w kategorii Gdzie…?.






Tematy, o których się mówiło 


W zeszłym roku doniesienia medialne zdominował koronawirus. W tym roku zestaw tematów jest o wiele bardziej różnorodny. Pierwsze miejsce w kategorii Tematy, o których się mówiło zajął odbywający się raz na 10 lat obowiązkowy spis powszechny. W Polsce uwaga skupiona była również na szczepieniach (3. miejsce), sytuacji na granicy polsko-białoruskiej (6. miejsce), a także na akcji Media bez wyboru (7. miejsce). W TOP 10 znajdziecie również tematy gospodarcze - dyskutowano o Nowym Ładzie (9. miejsce) i podatku cukrowym (10. miejsce). Nie zabrakło też kultury - sporo emocji wzbudził Konkurs Chopinowski (8. miejsce), który, podobnie jak wiele innych wydarzeń, odbył się w tym, a nie w zeszłym roku. W zestawieniu nie zabrakło zagranicznych tematów: wielki kontenerowiec ugrzązł w Kanale Sueskim, blokując główną trasę wodną globalnego handlu (4. miejsce), a w Afganistanie władzę przejęli Talibowie (2. miejsce). Sytuacja w tym państwie była szeroko opisywana i komentowana na całym świecie, dlatego temat Afganistanu znalazł się na szczycie globalnej listy w tej kategorii.





Pandemia COVID-19 


Pandemia wciąż trwa - cały czas sprawdzacie informacje związane z bieżącą sytuacją. Ogromną popularnością cieszyła się usługa Internetowego Konta Pacjenta. Hasło Pacjent gov znalazło się na pierwszym miejscu pandemicznej listy. Druga pozycja to loteria szczepionkowa. Inne wyszukiwania to m.in. informacje o aktualnych obowiązujących obostrzeniach (6. miejsce), a także informacje dotyczące paszportu covidowego (10. miejsce).

Pandemia

  1. Pacjent gov

  2. Loteria szczepionkowa

  3. Koronawirus zapobieganie

  4. Szczepienia COVID-19

  5. AstraZeneca

  6. Obostrzenia

  7. Lockdown

  8. Objawy COVID-19

  9. Pulsoksymetr

  10. Paszport covidowy





Ludzie wokół nas 


Jak zawsze, wśród wpisywanych w wyszukiwarkę haseł, znalazło się sporo nazwisk - wyszukiwano informacje zarówno o ludziach, którzy odeszli, jak i o tych, którzy zaistnieli z przeróżnych powodów w świadomości internautów i internautek. Na czele polskiej listy Ludzie pojawił się duński piłkarz Christian Eriksen. Zainteresowaniem cieszył się także trener reprezentacji Polski w piłce nożnej - Paulo Sousa (3. miejsce) czy tenisistka Iga Świątek (5. miejsce). Poza wymienioną wyżej trójką w zestawieniu znaleźć można między innymi Natsu (2. miejsce), Daniela Obajtka (6. miejsce) czy Piotra Fronczewskiego (7. miejsce). Niedawna tragedia na planie westernu “Rust” spowodowała, że amerykański aktor, Alec Baldwin, pojawił się na pierwszym miejscu globalnej listy Ludzie oraz na ósmym w Polsce. 


W tym roku pożegnaliśmy wiele wybitnych postaci. Na liście tych, którzy odeszli znalazł się piosenkarz Krzysztof Krawczyk (1. miejsce), dziennikarz Kamil Durczok (2. miejsce) oraz aktor Krzysztof Kowalewski (3. miejsce). Dwa nazwiska połączyły polskie i globalne zestawienie: książę Filip oraz raper DMX.



Polska

Ludzie

Ludzie, których pożegnaliśmy 

Ludzie sportu

  1. Christian Eriksen

  2. Natsu 

  3. Paulo Sousa 

  4. Ewa Krawczyk 

  5. Iga Świątek 

  6. Daniel Obajtek

  7. Piotr Fronczewski 

  8. Alec Baldwin

  9. Teresa Lipowska

  10. Esmeralda Godlewska


  1. Krzysztof Krawczyk

  2. Kamil Durczok

  3. Krzysztof Kowalewski

  4. Judyta Turan

  5. Książę Filip

  6. Bezczel

  7. Bronisław Cieślak

  8. Krzysztof Kiersznowski

  9. DMX 

  10. Tomasz Knapik


  1. Christian Eriksen 

  2. Paulo Sousa 

  3. Iga Świątek 

  4. Hubert Hurkacz 

  5. Matty Cash 

  6. Maria Andrejczyk 

  7. Kylian Mbappe 

  8. Evan Fournier 

  9. Anita Włodarczyk

  10. Grzegorz Krychowiak



Świat

Ludzie

Ludzie, których pożegnaliśmy 

Ludzie sportu

  1. Alec Baldwin 

  2. Kyle Rittenhouse

  3. Christian Eriksen

  4. Tiger Woods 

  5. Simone Biles

  6. Joe Biden

  7. Emma Raducanu 

  8. Derek Chauvin

  9. Henry Ruggs III 

  10. Pete Davidson


  1. DMX

  2. Gabby Petito

  3. Marília Mendonça

  4. Książę Filip

  5. Brian Laundrie

  6. MC Kevin

  7. Lázaro Barbosa de Sousa

  8. Peter R. de Vries

  9. Paulo Gustavo

  10. Helen McCrory


  1. Christian Eriksen 

  2. Tiger Woods

  3. Simone Biles

  4. Emma Raducanu

  5. Henry Ruggs III

  6. Neeraj Chopra

  7. 大谷 翔平 (Shohei Ohtani)

  8. Odell Beckham Jr.

  9. Rafael Nadal

  10. Tyson Fury




Co nam w duszy gra? 


Ten rok obfitował również w interesujące wydarzenia muzyczne, pojawiło się także wiele nowych hitów. Największą popularnością w wyszukiwarce Google cieszył się raper Mata, który zajął 1. miejsce na liście Muzycy i zespoły muzyczne, wysoko uplasowały się również jego utwory: tekst do Patoreakcji był najchętniej wyszukiwanym tekstem w mijającym roku, a na 3. miejscu znalazł się tekst Kiss Cam. Tegoroczny koncert Maty na bemowskim stadionie znalazł się na 2. miejscu zestawienia Koncerty, ustępując jedynie miejsca koncertowi Sobla 2021 (1. miejsce). 


Wśród wykonawców muzycznych ogromną popularnością cieszyli się również tegoroczni zwycięzcy Eurowizji - zespół Måneskin (2. miejsce) oraz raperka Young Leosia (3. miejsce).



Teksty piosenek

Koncerty

  1. Patoreakcja (Mata) 

  2. Zygzak (Ekipa)

  3. Kiss Cam (Mata)

  4. Ale Jazz
    (sanah, Vito Bambino)

  5. 3kipa (Ekipa)

  6. Papuga
    (Mata, ft. Quebonafide, Malik Montana)

  7. Drivers License
    (Olivia Rodrigo)

  8. Puerto Bounce (Żabson, Kizo, Zetha, Vladimir Cauchemar)

  9. Jungle Girl (Young Leosia ft. Żabson)

  10. Siedem (Team X)


  1. Koncert Sobel 2021

  2. Koncert Mata 

  3. Koncert Chopinowski

  4. Koncert Ekipy

  5. Koncert Sanah

  6. Koncert The Weeknd 

  7. Koncert Team X 

  8. Koncert Travis Scott 

  9. Koncert Bocelli

  10. Koncert Young Leosia





Coś dla kinomanów i serialomaniaków 

Jakie filmy i seriale przykuły Waszą uwagę? W Polsce na czele kategorii Filmy znalazła się długo wyczekiwana ekranizacja Diuny (3. miejsce na świecie). Spore zainteresowanie wzbudził również film Dziewczyny z Dubaju (2. miejsce). Popularna okazała się czwarta część serii Listy do M (6. miejsce), obrazy Patryka Vegi Small world (3. miejsce) i Oczy diabła (4. miejsce) czy film Furioza (8. miejsce). Wśród zagranicznych produkcji w TOP 10 znajdziecie filmy takie jak: Cruella, Eternals, Venom 2 czy Obecność 3. W globalnym zestawieniu nie zabrakło Czarnej Wdowy czy Czerwonej noty. 


A jakie seriale Was interesowały? Zwycięzca to Squid Game. Koreański serial o grze podbił internet. Wiele emocji i zainteresowania wzbudził również serial Bridgertonowie (2. miejsce), Lupin (4. miejsce) czy New Amsterdam (6. miejsce). Wśród polskich seriali w zestawieniu prym wiodły: Sexify (5. miejsce), Rojst '97 (7. miejsce). Dwa ostatnie miejsca to również krajowe produkcje: Brzydula 2 oraz Kowalscy kontra Kowalscy.





Świat

Filmy

  1. Eternals

  2. Czarna Wdowa

  3. Diuna

  4. Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni

  5. Czerwona nota

  6. Mortal Kombat

  7. Cruella

  8. Halloween zabija

  9. Godzilla vs. Kong

  10. Armia umarłych



Co nas śmieszyło, czyli przegląd memów 


Nie od dziś wiadomo, że memy są fenomenem internetu, będącym jednocześnie odbiciem sytuacji społecznych czy politycznych ze szczyptą humoru lub sarkazmu. W mijającym roku najczęściej szukano memów z politykiem Pawłem Kukizem. Wysoko znalazły się też memy z Danielem Obajtkiem (5. miejsce). Nie zabrakło również wyszukiwań związanych z odpowiedzią na bieżące wydarzenia sportowe, takie jak memy po meczu (miejsce 2.) czy niezwykle popularne morsowanie (4. miejsce). Wyszukiwano także memy związane z tajemniczym lagunem (miejsce 6.) czy instrybutorem (miejsce 7.). W TOP 10 pojawiły się także cnoty niewieście i postać Berniego Sandersa.




Kto pyta nie błądzi 


Jak co roku zadawaliście i zadawałyście wyszukiwarce wiele pytań. One również odzwierciedlały naszą rzeczywistość. Najpopularniejsze z nich w kategorii Jak…? dotyczyły pandemii: jak zapisać się na szczepienie (1. miejsce) czy jak pobrać paszport covidowy (5. miejsce na tej samej liście). Szukano także wyjaśnień: dlaczego nie ma telewizji (3. miejsce na liście Dlaczego…?), dlaczego nie ma TVN ( miejsce 9.). Zainteresowanie Afganistanem było widoczne w pytaniu kto to Talibowie? (1. miejsce na liście Kto to…?). Polacy i Polki sprawdzali też ile kosztuje test na covid, chleb czy bitcoin. Na fali popularności memów z cnotami niewieścimi, użytkowniczki i użytkownicy internetu pytali także: co to znaczy cnoty niewieście? (3. miejsce na liście Co…?). 


Poniżej pozostałe polskie i globalne listy, na których znajdziecie 10 kategorii pytań, listę definicji, a nawet listę Waszych rozterek gramatycznych.


Dobrej zabawy!

Rok 2021 w wyszukiwarce

Listy polskie

Pytania

Jak...?

Jak zrobić…?

  1. Jak zapisać się na szczepienie

  2. Jak aktywować bon turystyczny

  3. Jak spisać się przez internet

  4. Jak założyć internetowe konto pacjenta

  5. Jak pobrać paszport covidowy

  6. Jak założyć profil zaufany

  7. Jak sprawdzić czy jestem spisany

  8. Jak usunąć konto na IG

  9. Jak długo protest mediów

  10. Jak zmienić termin szczepienia


  1. Jak zrobić screena na laptopie

  2. Jak zrobić kotylion

  3. Jak zrobić sushi

  4. Jak zrobić masę solną

  5. Jak zrobić jajko po benedyktyńsku

  6. Jak zrobić kawę mrożoną

  7. Jak zrobić marzannę

  8. Jak zrobić test na covid

  9. Jak zrobić placki ziemniaczane

  10. Jak zrobić stroik na cmentarz


Dlaczego…?

Ile…?

  1. Dlaczego nie ma M jak Miłość

  2. Dlaczego nie działa Facebook

  3. Dlaczego nie ma telewizji

  4. Dlaczego Messi odchodzi z Barcelony

  5. Dlaczego Lewandowski nie gra

  6. Dlaczego mnie zabiliście

  7. Dlaczego nie działa Roblox

  8. Dlaczego środkowa i tylna para odnóży nartnika jest bardzo wydłużona

  9. Dlaczego nie ma TVN

  10. Dlaczego niebo jest niebieskie


  1. Ile zakażeń dzisiaj

  2. Ile trwa kwarantanna

  3. Ile lat ma Agnieszka Grzelak

  4. Ile trwa covid

  5. Ile odcinków ma Promyk nadziei

  6. Ile kosztuje test na covid

  7. Ile odcinków ma Kozacka miłość

  8. Ile trwa post eucharystyczny

  9. Ile medali ma Polska w Tokio

  10. Ile netto to 2800 brutto


Ile kosztuje…?

Gdzie…?

  1. Ile kosztuje test na covid

  2. Ile kosztuje chleb

  3. Ile kosztuje szczepionka na covid

  4. Ile kosztuje bitcoin

  5. Ile kosztuje aparat na zęby

  6. Ile kosztuje gram złota 

  7. Ile kosztuje bilet do Energylandii

  8. Ile kosztuje tona węgla

  9. Ile kosztuje prawo jazdy

  10. Ile kosztuje Chicken Box


  1. Gdzie można kupić lody Ekipy

  2. Gdzie Euro 2020

  3. Gdzie można wykorzystać bon turystyczny

  4. Gdzie kupić amantadyna

  5. Gdzie oglądać Bundesliga

  6. Gdzie oglądać Legia Napoli 

  7. Gdzie oglądać Bayern Augsburg 

  8. Gdzie mecz Polska Szwecja

  9. Gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej 2021

  10. Gdzie oglądać Bayern PSG 


Czy…?

Co…?

  1. Czy warto PPK

  2. Czy galerie są otwarte

  3. Czy wracamy do szkoły

  4. Czy będzie wojna

  5. Czy kina są otwarte

  6. Czy Charli d'Amelio żyje

  7. Czy osoba zaszczepiona podlega kwarantannie

  8. Czy dzisiaj jest niedziela handlowa

  9. Czy Polska wyjdzie z grupy

  10. Czy restauracje są otwarte


  1. Co to lex TVN

  2. Co to gamofobia

  3. Co to znaczy cnoty niewieście

  4. Co to wojna hybrydowa

  5. Co to jest mensa

  6. Co to znaczy rawr

  7. Co to instrybutor

  8. Co to nocebo

  9. Co to koncha

  10. Co się dzieje na granicy


Kto…?

Kto to…?

  1. Kto zabił Sarę

  2. Kto wygrał Eurowizję 2021

  3. Kto wygrał Euro 2020

  4. Kto to Talibowie 

  5. Kto to probant

  6. Kto wygrał Lexy czy Natsu

  7. Kto wygrał The Voice Kid 4

  8. Kto składa PIT-19a

  9. Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami

  10. Kto dzisiaj gra


  1. Kto to Talibowie

  2. Kto to probant

  3. Kto to snugglers

  4. Kto to socjopata

  5. Kto to introwertyk

  6. Kto to ekstrawertyk

  7. Kto to Emma Agreste

  8. Kto to simp

  9. Kto to felczer

  10. Kto to konkwistador




Pisownia

Definicja

Przepis na...

  1. Narazie czy na razie

  2. Odrazu czy od razu

  3. Humor czy chumor

  4. W ogóle czy wogóle

  5. Od razu czy odrazu

  6. Odemnie czy ode mnie

  7. Z powrotem czy spowrotem

  8. Poza czy po za

  9. Spowrotem czy z powrotem

  10. Coraz czy co raz


  1. Impeachment definicja

  2. Nepotyzm definicja

  3. Nomofobia definicja

  4. Dystopia definicja

  5. Frajer definicja

  6. Recykling definicja

  7. Ambicja definicja

  8. Nazizm definicja

  9. Tolerancja definicja

  10. Alegoria definicja


  1. Pączki domowe z 1 kg mąki

  2. Białą kiełbasę

  3. Makaroniki

  4. Pierogi

  5. Chleb na drożdżach

  6. Ciasteczka

  7. Babkę wielkanocną

  8. Mazurek wielkanocny

  9. Leczo z cukinią kiełbasą i papryką i pieczarkami

  10. Polędwiczki wieprzowe



Globalne listy haseł najbardziej zyskujących na popularności w 2021 r.


Najszybciej zyskujące na popularności w 2021 r.


  1. Australia vs Indie

  2. Indie vs Anglia

  3. IPL (Indian Premier League)

  4. NBA

  5. Euro 2021

  6. Copa América

  7. Indie vs Nowa Zelandia

  8. T20 World Cup (Puchar Świata w krykiecie)

  9. Squid Game

  10. DMX


Tematy, o których się mówiło (News)

  1. Afganistan

  2. AMC Stock

  3. Szczepionka na COVID-19 

  4. Dogecoin

  5. GME Stock

  6. Czek stymulacyjny

  7. Wyścig senacki w Georgii

  8. Huragan Ida

  9. COVID-19

  10. Cena Ethereum



Aktorzy

Piosenki

Jedzenie

  1. Alec Baldwin

  2. Pete Davidson

  3. Aryan Khan

  4. Gina Carano

  5. Armie Hammer

  6. Carmen Salinas

  7. Shehnaaz Gil

  8. Elliot Page

  9. Dave Chappelle

  10. Brenda Song 

  1. Drivers License (Olivia Rodrigo)

  2. MONTERO (Call Me by Your Name) (Lil Nas X)

  3. INDUSTRY BABY (Lil Nas X feat. Jack Harlow)

  4. Fancy Like (Walker Hayes)

  5. MAPA (SB19)

  6. Good 4 u (Olivia Rodrigo)

  7. Butter (BTS)

  8. Jalebi Baby (Tesher)

  9. Wellerman (Nathan Evans)

  10. Good Days (SZA)


  1. Birria Tacos

  2. Smażony ryż z dodatkami (Nasi Goreng)

  3. Makaron z fetą

  4. Deska serów i wędlin (Charcuterie Board)

  5. 生姜 焼き (Shōgayaki - wieprzowina w imbirze)

  6. Zupa ziemniaczana

  7. ぶり 照り 焼き (amberjack w sosie teriyaki)

  8. 豚汁 (Tonjiru - zupa miso z wieprzowiną i warzywami)

  9. Pieczona owsianka

  10. Nocna owsianka